RN732BTTD44R2F50
MFR.Part #
RN732BTTD44R2F50
JLCPCB Part #
C4099806
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS