SG73S2BRTTD471G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD471G
JLCPCB Part #
C5752635
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS