RN731JTTD2871F100
MFR.Part #
RN731JTTD2871F100
JLCPCB Part #
C4126489
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS