RN73R2BTTD27R4C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD27R4C25
JLCPCB Part #
C4100104
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS