RN73R1JTTD1101D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1101D10
JLCPCB Part #
C2546228
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS