RE1206FRE071K69L
MFR.Part #
RE1206FRE071K69L
JLCPCB Part #
C6642216
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS