RN732BTTD20R8D50
MFR.Part #
RN732BTTD20R8D50
JLCPCB Part #
C4007371
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS