RN73R1JTTD1041D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1041D50
JLCPCB Part #
C2495184
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS