RN73H1ETTP49R9F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP49R9F50
JLCPCB Part #
C4349454
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 63mW ±1% ±50ppm/K 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS