RN73R2BTTD2712A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2712A10
JLCPCB Part #
C3958922
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS