RN732BTTD1140B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1140B25
JLCPCB Part #
C3995313
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS