RK73B2BTTD391G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2BTTD391G
JLCPCB Part #
C2575402
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS