SG73S1ETTP7R50F
MFR.Part #
SG73S1ETTP7R50F
JLCPCB Part #
C4131369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS