SG73S2ERTTD6651F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6651F
JLCPCB Part #
C7080037
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS