RN73H1JTTD9420B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9420B25
JLCPCB Part #
C4241193
Description
100mW 942Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS