RN73R2BTTD8561F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8561F25
JLCPCB Part #
C2530752
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS