RN732ATTD2103C25
MFR.Part #
RN732ATTD2103C25
JLCPCB Part #
C4143865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS