RK73B2HTTE103G
MFR.Part #
RK73B2HTTE103G
JLCPCB Part #
C2581225
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS