RN73H1ETTP6572B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6572B50
JLCPCB Part #
C4188866
Description
-55℃~+155℃ 63mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS