RN73R2ATTD8161F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8161F50
JLCPCB Part #
C3939565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS