SG73S2ATTD123J
MFR.Part #
SG73S2ATTD123J
JLCPCB Part #
C4144551
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS