RN73H2ETTD1961A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1961A25
JLCPCB Part #
C3955696
Description
1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS