SG73P1JTTD362G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD362G
JLCPCB Part #
C3995575
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS