RN73H1JTTD7320F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7320F50
JLCPCB Part #
C4067397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS