SG73S2ATTD9761D
MFR.Part #
SG73S2ATTD9761D
JLCPCB Part #
C4009990
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS