RN73R2ATTD4273B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD4273B25
JLCPCB Part #
C4104648
Description
-55℃~+155℃ 125mW 427kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS