P0805Y4022BBT
MFR.Part #
P0805Y4022BBT
JLCPCB Part #
C4275494
Description
-55℃~+155℃ 200mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount