RK73H1ERTTP1913D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1913D
JLCPCB Part #
C4092773
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS