SLR1TTE2212D
MFR.Part #
SLR1TTE2212D
JLCPCB Part #
C4280886
Description
-55℃~+180℃ 1W 22.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS