CPF0805B10R5E
MFR.Part #
CPF0805B10R5E
JLCPCB Part #
C4068961
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS