RN73H2ETTD5172D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5172D50
JLCPCB Part #
C3963892
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS