RN73R2ATTD2231D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD2231D100
JLCPCB Part #
C2504972
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.23kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS