RN73H2ATTD7962B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD7962B25
JLCPCB Part #
C2537335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS