RP73D2A5R49BTDF
MFR.Part #
RP73D2A5R49BTDF
JLCPCB Part #
C1722104
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.49Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS