RN73H1JTTD3160C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3160C25
JLCPCB Part #
C4115055
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS