SG73P2ETTD6802D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD6802D
JLCPCB Part #
C3930715
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS