SG73P1ETTP7323D
MFR.Part #
SG73P1ETTP7323D
JLCPCB Part #
C4054115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS