RN73R2ATTD1582F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1582F100
JLCPCB Part #
C4215872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS