SR733ATTE3R74F
MFR.Part #
SR733ATTE3R74F
JLCPCB Part #
C4285911
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.74Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS