RN73H1JTTD5301F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5301F25
JLCPCB Part #
C4104275
Description
100mW 5.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS