RN732ATTD3830F25
MFR.Part #
RN732ATTD3830F25
JLCPCB Part #
C4132477
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS