WK73S2JTTE8R2J
MFR.Part #
WK73S2JTTE8R2J
JLCPCB Part #
C4022339
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS