HV733ATTE246J
MFR.Part #
HV733ATTE246J
JLCPCB Part #
C4267962
Description
-55℃~+155℃ 1W 24MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS