RN73R1JTTD94R2F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD94R2F10
JLCPCB Part #
C2533045
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS