RN73R1JTTD94R2F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD94R2F50
JLCPCB Part #
C3939021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS