HV73V1JTTD5763F
MFR.Part #
HV73V1JTTD5763F
JLCPCB Part #
C4107716
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS