SG73P2ATTD3922D
MFR.Part #
SG73P2ATTD3922D
JLCPCB Part #
C4240620
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS