RK73G1JTTD3012D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD3012D
JLCPCB Part #
C2582549
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS