RN732BTTD9422C10
MFR.Part #
RN732BTTD9422C10
JLCPCB Part #
C4107901
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS