RN73R1JTTD76R8A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD76R8A10
JLCPCB Part #
C4257979
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS